UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE
+48 71 354 61 58

ZESPÓŁ WES.EXPERT

Radosław Zawalski WES.expert

Radosław Zawalski

project manager w dziale Galerie Handlowe

r.zawalski@wes.expert

Krzysztof Marszałek WES.expert

Krzysztof Marszałek

project manager w dziale office i ekspert przestrzeni edukacyjnych

k.marszalek@wes.expert

Paweł Lejman WES.expert

Paweł Lejman

p.lejman@wes.expert

Maciej Walczowski WES.expert

Maciej Walczowski

project manager w dziale office

m.walczowski@wes.expert

Jaromir Ciechanowicz WES.expert

Jaromir Ciechanowicz

CEO

j.ciechanowicz@wes.expert

Karolina Czech WES.expert

Karolina Czech

junior project manager w dziale office

k.czech@wes.expert

Tomasz Szewczyk WES.expert

Tomasz Szewczyk

project manager w dziale office

t.szewczyk@wes.expert